2,038
edits
m (→List of administrators: oy) |
(I fail so bad... sorry Kevz) |
||
Line 237: | Line 237: | ||
| Maverick Nate | | Maverick Nate | ||
| [[File:900MS.png|Bulbanews Board of Editors]] | | [[File:900MS.png|Bulbanews Board of Editors]] | ||
| | |||
|- | |||
| {{u|Umeko}} | |||
| bgcolor="#84ED68" | Active | |||
| November 9, 2009 | |||
| Kogoro | |||
| [[File:900MS.png|Bulbanews administrator]] | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits