28,337
edits
No edit summary |
|||
Line 929: | Line 929: | ||
|Same | |Same | ||
|Different | |Different | ||
|- | |||
|183 | |||
|Marill | |||
|Different | |||
|Different | |||
|- | |||
|184 | |||
|Azumarill | |||
|Different | |||
|Different | |||
|- | |||
|185 | |||
|Sudowoodo | |||
|Different | |||
|Different | |||
{{Avail-2|198|Murkrow|C|C|C|T|T|C|T|T|S|T|C|T|T}} | |- | ||
|186 | |||
|Politoed | |||
|Same | |||
|Different | |||
|- | |||
|187 | |||
|Hoppip | |||
|Same | |||
|Different | |||
|- | |||
|188 | |||
|Skiploom | |||
|Same | |||
|Different | |||
|- | |||
|189 | |||
|Jumpluff | |||
|Same | |||
|Different | |||
|- | |||
|190 | |||
|Aipom | |||
|Different | |||
|Different | |||
|- | |||
|191 | |||
|Sunkern | |||
|Same | |||
|Different | |||
|- | |||
|192 | |||
|Sunflora | |||
|Same | |||
|Different | |||
|- | |||
|193 | |||
|Yanma | |||
|Different | |||
|Different | |||
|- | |||
|194 | |||
|Wooper | |||
|Different | |||
|Different | |||
|- | |||
|195 | |||
|Quagsire | |||
|Different | |||
|Different | |||
|- | |||
|196 | |||
|Espeon | |||
|Different | |||
|Different | |||
|- | |||
|197 | |||
|Umbreon | |||
|Different | |||
|Different | |||
<!--{{Avail-2|198|Murkrow|C|C|C|T|T|C|T|T|S|T|C|T|T}} | |||
{{Avail-2|199|Slowking|E|E|E|T|T|T|E|T|T|T|E|E|E}} | {{Avail-2|199|Slowking|E|E|E|T|T|T|E|T|T|T|E|E|E}} | ||
{{Avail-2|200|Misdreavus|C|C|C|T|T|T|C|T|S|T|T|C|T}} | {{Avail-2|200|Misdreavus|C|C|C|T|T|T|C|T|S|T|T|C|T}} |
edits