7,582
edits
m (→Members) |
mNo edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| colspan="2" width="100%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small>Archives Liaison</small><br>'''[[User:Kogoro|{{color|000|Kogoro}}]]'''<br><small>Bulbapedia Editor-in-Chief</small> | | colspan="2" width="100%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small>Archives Liaison</small><br>'''[[User:Kogoro|{{color|000|Kogoro}}]]'''<br><small>Bulbapedia Editor-in-Chief</small> | ||
|- | |- | ||
| width="50%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User: | | width="50%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:Zesty Cactus|{{color|000|Zesty Cactus}}]]'''<br><small>Bulbapedia Deputy Editor-in-Chief</small> | ||
| width="50%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User: | | width="50%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:G50|{{color|000|G50}}]]'''<br><small>Bulbanews Editor-in-Chief</small> | ||
|- | |- | ||
| width="50%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:Werdnae|{{color|000|Werdnae}}]]'''<br><small>Former Bulbapedia Editor-in-Chief</small> | | width="50%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:Werdnae|{{color|000|Werdnae}}]]'''<br><small>Former Bulbapedia Editor-in-Chief</small> | ||
| width="50%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:SnorlaxMonster|{{color|000|SnorlaxMonster}}]]'''<br><small>Bulbanews | | width="50%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:SnorlaxMonster|{{color|000|SnorlaxMonster}}]]'''<br><small>Bulbanews Deputy Editor-in-Chief</small> | ||
|} | |} | ||
Line 26: | Line 26: | ||
| width="33%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:Jioruji Derako|{{color|000|Jioruji Derako}}]]'''<br><small>Former Member</small> | | width="33%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:Jioruji Derako|{{color|000|Jioruji Derako}}]]'''<br><small>Former Member</small> | ||
| width="33%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:RexRacer|{{color|000|RexRacer}}]]'''<br><small>Former Member</small> | | width="33%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:RexRacer|{{color|000|RexRacer}}]]'''<br><small>Former Member</small> | ||
|- | |||
| width="33%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:MAGNEDETH|{{color|000|MAGNEDETH}}]]'''<br><small>Former Member</small> | |||
| width="33%" style="{{roundy|10px}} border: 2px solid #000; background: #E5E7E4;" | <small> </small><br>'''[[User:The dark lord trombonator|{{color|000|the dark lord trombonator}}]]'''<br><small>Former Member</small> | |||
|} | |} | ||
[[Category:Bulbagarden Archives]] | [[Category:Bulbagarden Archives]] |