27,437
edits
mNo edit summary |
|||
Line 194: | Line 194: | ||
| TTEchidna | | TTEchidna | ||
| | | | ||
| Leader of {{bp|Bulbapedia:Project Manga|Project Manga}} | | Leader of {{bp|Bulbapedia:Project Manga|Project Manga}} | ||
|- | |||
| '''{{u|tc26}}''' | |||
| bgcolor="#84ED68" | Active | |||
| September 12, 2009 | |||
| Maverick Nate | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
|} | |} |